Яка сила діє на тіло масою 5кг, якщо ця сила надає тілу прискорення 0,8м/с^2


Ответы на вопрос

Отвечает Католик Сергей.

Дано:

m = 5 кг

а = 0,8 м/с²

__________

Найти: F – ?

Решение:

  • Формула: F=m*a.

F = 5 * 0,8 = 4H.

Ответ: 4Н.