На тіло подіяла сила 400Н внаслідок чого його швидкість тіла почала змінюватись за законом v=2+5t.

Яка маса тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кацемба Алина.

Дано:

F=400 Н

v=2+5t

m-?

Розв'язання:

v=v0+at

a=5

F=ma

m=F/a=400/5=80 кг

Відповідь:m=80 кг.