З якою силою Земля діє на тіло масою 200т що знаходиться на її поверхні


Ответы на вопрос

Отвечает Халиуллов Альберт.

Дано:

m=200 т=2×10^5 кг

g≈10 Н/кг

F-?

Розв'язання:

F=mg=2×10^5×10=2×10^6 Н

Відповідь:Земля діє на тіло з силою F=2×10^6 Н.