2.У провіднику з опором 6 Ом, сила струму, що протікає через цього 0,2 А. Визначте напругу на

кінцях провідника 3.При напрузі на резисторi 10 В, сила струму в ньому дорівнює 0,5 А. При якому значенні напруги на резисторi сила струму в ньому буде дорівнювати 0,25 A?​

Ответы на вопрос

Отвечает Shahbazyan Arsen.

Ответ:

Объяснение:

2. R=6 Ом   I=0,2 А   U=?

===

U=I*R=0,2*6=1,2 В

================

3. U1=10 В   I1=0,5 А   I2=0,25 А   U2=?

===

R=U1/I1=10/0,5=20 Ом

U2=I2*R=0,25*20=5 В

===================