обчисліть силу архімеда що діє на алюмінієвий брусок, маса якого дорівнює 250г, який наполовину

занурений у воду. Густинв води 1000 кг/м , густина алюмінію , g=10 н/кг (нужно полностью расписана задача, дано, формулы, решение)

Ответы на вопрос

Отвечает Эргюван Роксолана.

Ответ: 0,465Н

Объяснение:

Дано:

m=250г=0,25кг

ρ1=1000кг/м³

ρ2=2700кг/м³

g=10Н/кг

-------------

Fa-?

V=m/ρ2=0,25/2700=9,3*10⁻⁵м³

Fa=ρ1gV/3=1000*10*9,3*10⁻⁵/2=0,465Н