Даю 20 балів будь ласка!!! Вага тіла об'ємом 0,5 м3 у повітрі становить 29 кН. Якою його вага буде

у воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ: 24кН

Объяснение:

Дано:

Р=29кН=29000Н

V=0,5м³

g=10Н/кг

ρ=1000кг/м³

------------------

Р1-?

P1=P-Fa

Fa=ρgV=1000*10*0,5=5000Н

Р1=29000=5000=24000Н=24кН