100 балів. Газ здійснює цикл Карно і віддає холодильнику 67% теплоти, яку отримав від нагрівача.

Визначити температуру холодильника, якщо температура нагрівача 430К.

Ответы на вопрос

Отвечает Томсон Снежана.

Ответ: 288 К

Объяснение: Див. додаток


Отвечает Казакова Виктория.

Ответ: 141,9К

Объяснение:

Дано:

Тн=430К

η=67%=0,67

-------------------

Тх-?

η=(Тн-Тх)/Тн

Тн-Тх=Тн*η

Тх=Тн-Тн*η=Тн*(1-η)=430*(1-0,67)=141,9К