ПОМОГИИИТИТЕ визначте масу кисню,що міститься в балоні об'ємом 20 л за температурою 57°С та тиску

90 кПа

Ответы на вопрос

Отвечает Сницаренко Яков.

Ответ:

m = 0,02 кг

Объяснение:

Дано:

V = 20 л = 0.02 m^{3}

T = 57 C = 330 К

P = 90 кПа = 90 000 Па

M = 32*10^{-3} \frac{kg}{m}

R = 8.31 Дж/(К*моль)

Найти:

m - ?

Решение:

Уравнение Менделеева-Клайперона: PV = \frac{m}{M}RT.

Выражаем массу: m = \frac{PVM}{RT}=\frac{90 000*0,02*32*10^{-3} }{8,31*330}  = 0,02 kg