Визначити об'єм тіла, якщо на нього у воді діє сила Архімеда 20 кН​


Ответы на вопрос

Отвечает Исламбеков Руслан.

Ответ: 2м³

Объяснение:

Дано:

Fa=20кН=20000Н

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

--------------------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)=20000/(1000*10)=2м³