Задача Знайти архімедову силу,яка діє на алюмінієвий брусок масою 270 г,Якщо його повністю

занурили у воду.

Ответы на вопрос

Отвечает Сумщенко Ира.

Ответ:

1 Ньютон

Объяснение:

Щільність алюмінію = 2,7 грам / см

Об'єм бруска: 540/2, 7=200см^3

Так як занурений на половину, то витіснено 100см^3 води

Щільність води 1гр / см^3, а сила Архімеда = вага витісненої води

Маса витісненої води = 100гр, тобто 0,1 кг

Сила Архімеда= 0,1 * 9,81=0,981 Н, ну приблизно 1 Ньютон