За температури 280 К об'єм газу 49 л. Визначте, яким стане об'єм газу після нагрівання до 360 К і

підвищення тиску у 3 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Александра.

Ответ:

V1=5 м3 T1=273+20=293 K p1=101*10^3 Па p2=4*p1 T2=273+25=298 K V2=?

====

p1*V1/T1=p2*V2/T2=4*p1*V2/T2

V2=V1*T2/(4*T1)=5*298/(4*293)=1.27 м3

===================