Щоб розтягнути пружину на 5 см, потрібно прикласти силу 15 Н. Яка жорскість пружини?


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

Дано:

x=5 см=0,05 м

F=15 Н

k-?

Розв'язання:

F=kx => k=F/x=15/0,05=300 Н/м

Ответ:k=300 Н/м.