Генератор має ЕРС 500 В і внутрішній опір 4 Ом, до нього приєднали нагрівач із опором 21 Ом.

Визначити силу струму, спад напруги і струм короткого замикання.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Милена.

Ответ: 20А; 80В; 125А

Объяснение:

Дано:

Е=500В

r=4 Ом

R=21 Ом

---------------

I-?; Uген-?; Iкз-?

I=Е/(R+r)=500/(4+21)=20А

Uген=r*I=4*20=80В

Iкз=Е/r=500/4=125А