Визначити тиск молока в склянці, висота якого 8см, а густина молока 1030кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Рябухина Светлана.

Ответ:

Р(пе)-тиск

Р=p(ро, густина) *g*h

P=1030*10*8=82400Па