Яку роботу виконує поле при переміщенні заряду 5 кл, якщо напруга на ділянці кола дорівнює 4В

СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Абаева Ангелина.

Дано:

q=5 Кл

U=4 В

A-?

Розв'язання:

A=Uq=4×5=20 (Дж)

Відповідь:A=20 Дж.