Знайти тиск який створює вода у посудині висотою 5 м вважати що посудина повністю заповнена?


Ответы на вопрос

Отвечает Турова Настя.

Ответ:

Вода створює тиск у 50 кПа.

Объяснение:

Дано:

h = 5 м

ρ = 1000 кг/м³

g = 10 Н/кг  (в задачах округляем до 10)

Знайти: p

Розв'язок:

Маємо формулу для обчислення тиску рідини на дно посудини:

p = ρgh

Перевіримо одиниці обчислення формули:
p = кг/м³ * Н/кг * м = 1/м² * Н = Н/м² = Па

Обчислимо значення за даними з умови:

p = 1000 * 10 * 5 = 50000 (Па) = 50 кПа

Відповідь: р = 50 кПа.