Тіло вільно падає без початкової швидкості . Яку яку відстань пройде тіло за 10 секунд ​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Даша.

Ответ: 100м/с

Объяснение:

Дано:

t=10c

g=10м/c²

------------

V-?

V=Vo+gt=10*10=100м/с