В одне з колін сполучених посудин налили воду висотою 10 см. Якої висоти потрібно долити стовпчик

олії в друге коліно, щоб рідини були в рівновазі? СРОЧНОО ДАЮ 25 БАЛОВ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Слипченко Валерия.

Ответ: 10,87см

Объяснение:

Дано:

h1=10cм

ρ1=1000кг/м³

ρ2=920кг/м³

-------------------

h2-?

h1/h2=ρ2/ρ1

h2=h1*ρ1/ρ2=10*1000/920=10,87см