Маса людини 70 кг. Площа черевика 450 см². Який тиск створює людина на підлогу? (Людина стоїть на

поверхні на двох ногах) Відповідь округліть до цілих Па.​

Ответы на вопрос

Отвечает Arefiev Nick.

Дано:

m=70 кг

S1=450 см2=0,045 м2

n=2

g≈9,8 Н/кг

p-?

Розв'язання:

S=S1×n=0,045×2=0,09 м2

F=mg=70×9,8=686 Н

p=F/S=686/0,09≈7622 Па

Ответ:p=7622 Па.