балон містить стиснений газ під тиском 500кПа. яким стане тиск газу якщо з балона витече половина

маси газу а температура підвищиться від 17

Ответы на вопрос

Отвечает Седякин Матвей.

Дано:p1=500 кПа

m1=1/2 m1

T1=17 °C=290К

T2=27 °C=300 К

Найти:p2=?

Решение:P=(m/v)*R*T

P2/P1=(1/2*m)/м)*(м/m1)*(R/R1)*(T2/T1)

(P2/P1)=(1/2)*(T2/T1)

P2/(500*10^3)=(1/2)*(300/290)≈258620

Ответ:P2≈258621 Па