Автомобіль масою 2т, зрушився з місця, за 40с набува швидкості 36км/год. Знайти прискорення

автомобілля.

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Ксения.

Ответ: 0,4м/с²

Объяснение:

Дано:

m=2т

Vo=0

V=36км/ч=10м/с

t=40c

---------------------------

а-?

V=Vo+at

V=at

a=V/t=10/40=0,4м/с²