ФИЗИКА СРОЧНО ЗАДАЧУ РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Швидкість птаха при польоті досягає 25 м/с. Визначте масу

птаха, якщо кінетична енергiя дорiвнює 2000 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Пирахмаев Мага.
Відповідь:
m = 6,4 кг = 6400 г
Пояснення:
Дано:
Ек. = 2000Дж
V = 25м/с
Знайти:
m - ?

Ек. = mV²/2
m = 2Eк./V²
m = 2×2000/25×25 = 4000/625 = 6,4 кг