генератор створює напругу 50в розрахований на струм 70а. яку кількість ламп з'єднаних паралельно

може живити цей генератор якщо опір кожної лампочки 100ом

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

140 шт.

Пояснення:

Струм однієї лампи буде 50/100=0,5(А)

 I max=70A         n=Imax/In=70/0.5=140