знайдіть силу струму в в алюмінієвому провіднику довжиною 5 м та площею поперечного перерізу 0,

56мм², якщо напруга на його кінцях становить 40В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ: 160А

Объяснение:

Дано:

l=5м

S=0,56мм²

U=40В

ρ=0,028 Ом*мм²/м

---------------

I-?

I=U/R

F=ρl/S=0,028*5/0,56=0,25 Ом

I=40/0,25=160А