Задача:Яка виштовхувальна сила діє на тіло об'ємом 3 кубічних сантиметри, занурене у воду?


Ответы на вопрос

Отвечает Timofeeva Darina.

Ответ: 0,03 Н

Объяснение: Див. додаток


Отвечает Зобнин Артём.

Дано:

Vт=3 см³=3×10⁻⁶ м³

ρводи=1000 кг/м³

g=10 Н/кг

Fa-?

Розв'язання:

Fa=ρводиgV=1000×10×3×10⁻⁶=0,03 (Н)

Відповідь:Fa=0,03 Н.