Електровоз під час рушання місця залізничного состава розвиває максимальну силу тяги в50 кн. Якого

прискорення він надасть составу масою 3250 т, якщо коефіцієнт опору дорівнює 0,005? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сащеко Соня.

Объяснение:

тільки замість 650 кН, ми підкладаємо 50кН=5*10⁵Н, а в розв'язку 5*10⁵Н : 3,25*10⁶кг - 0,005*10 м/с²=1,5*10¹¹ м/с²