2. Під дією сили 100 Н було виконано роботу в 500 Дж з переміщення тіла. На яку відстань

перемістилося тіло? Срочно20б​

Ответы на вопрос

Отвечает Рулев Вадик.

Дано:

F = 100 H

A = 500 Дж

Знайти: S - ?

Розв'язок:

A = F * S ⇒ S = A/F

S = 500 Дж / 100 Н = 5 м

Відповідь: S = 5 м