брусок плаває у воді, занирнувшись на половину. На брусок діє сила Архімеда - 320Н. Визначте об'єм

бруска якщо густина води = 1000кг/м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.

Дано:

Fa=320 Н

ρ=1000 кг/м³

g=10 Н/кг

V=2Vзан

V-?

Розв'язання:

Fa=ρрід*g*Vзан

Vзан=Fa/ρрід*g

Vзан=320/1000*10=0,032 (м³)

V=2×0,032=0,064 (м³)

Відповідь:Об'єм бруска 0,064 м³.