Автомобіль , маса якого 1,2 т , що рухається з швидкістю 10 м/с починає гальмувати і зупиняється

через 5 с .Визначте силу , що гальмує його рух . Який шлях пройшов автомобіль до зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Жанна.

Ответ:

автомобиль пройдет 25 м

сила равна 2400 Н

Объяснение:

S=vt+at²/2

v=-at

a=-v/t машина тормозит, ускорение отрицательное

a=-10/5=2

S=10*5-2*5²/2=50-25=25 м

автомобиль пройдет 25 м

сила, тормозящая автомобиль, равна F=ma

F=1200*2=2400 Н