Помогите пожалуйста - 2 курс Визначити параметри запуску тіла для влучання у ціль, що знаходиться

на відстані S, якщо відомо, що посередині траєкторії необхідно оминути перепону висотою h. Яким буде повна тривалість польоту. Відстань S=19 . Висоту h=12

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 19 м

h = 12 м

_____________

V₀ - ?

α - ?

t - ?

1)

Дальность полета:

S = 2·V₀²·sinα·cosα / g        (1)

Высота полета:

h = V₀²·sin²α /  (2·g)              (2)

Разделим (1) на (2):

S / h = 4 / tg α

tg α = 4·h / S = 4·12 / 19 ≈ 2,5263

α ≈ 68°

2)

Скорость найдем из формулы (2):

V₀ = √(2·g·h) / sin α = √ (2·9,8·12)  /  0,9272 ≈ 16,5 м/с

3)

Время полета:

t = 2·V₀·sin α / g = 2·16,5·0,9272 / 9,8 ≈ 3,1 c