Визначити кількість теплоти за 10хв.за 0,5 хв. І за 2 години якщо опір 25 ом а сила струму 0,2 ампер


Ответы на вопрос

Отвечает Землянникова Юлия.

Ответ: 600Дж; 1800Дж; 7200Дж

Объяснение:

Дано:

t1=10мин=600с

t2=0,5ч=1800с

t3=2ч=7200с

I=0,2А

R=25 Ом

------------------

Q1-?; Q2-?; Q3-?

Q=I²Rt

Q1=0,2²*25*600=600Дж

Q2=0,2²*25*1800=1800Дж

Q3=0,2²*25*7200=7200Дж