резистори опорами 400 і 800 Ом приєднали послідовно та приєднали до джерела струму.порівняйте

потужножності струму в резисторах

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Наташа.

Ответ:

При послідовному з'єднанны - струм однаковий в обох резисторах

Тоді потужності

P1=I^2*R1

P2=I^2*R2

P1/P2=I^2*R1/(I^2*R2)=R1/R2=800/400 = 2 рази

У 2 рази більша потужність виділяється на резисторі R1=800 Ом

Объяснение: