Яку силу тиску і тиск створює на опору площею 300км в квадраті міло масою 15кг? СРОЧНО !!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Никита.

Ответ:

Дано:

S = 400 см² = 4 × 10⁻² м²

m = 12 кг

p - ?

F - ?

З формули тиску:

, де F - сила тиску та одночасно з цим вага тіла

Вага тіла знаходиться за формулою P = mg

Отже, у нас є дві формули:

Знаходимо потрібні величини за відповідними формулами:

F = 12 × 10 = 120

[F] = (кг × Н) / кг = Н

[p] = Н/м²

Відповідь: 120 Н, 3 кПа