Струм 0,4 А проходить через кожний з однакових резисторів по 12 Ом.Яка напруга на ділянці кола?​


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченок Илья.

Объяснение:
дано : R=R0/n
I=0,4A. 12/3=4
R1=12Oм. U=I*R=04*4=1,6В
R2=12Ом
R3=12Ом
U?
R?
напевне так )