Визначте силу взаємодії 2 куль масою 2кг та 3кг на відстані 1м. СРОЧНО !!!Дам 20балів


Ответы на вопрос

Отвечает Вихарев Максим.

Ответ:

Объяснение:

F = 6.67*10^-11 * 2*3 / 1 = 6.67*6 *10^-11 = 40.02*10^-11 Н