Терміново!! Скільки теплоти виділиться за 10 с в електропечі, увімкнутій у мережу, якщо опір

нагрівального елемента печі становить 30 Ом, а сила струму в ньому дорівнює 4 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодинцев Данил.

Ответ:

4,8кДж

Объяснение:

Q-?

A=Q

A=Pt

P-мощность электрического тока

t-время

А-работа

Q-количество теплоты

Р=UI=I^2*R

P=4^2 A *30оМ=480Вт

Q=480Вт*10с=4800Дж=4,8кДж