Яку напругу слід прикласти до свинцевого провідника довжиною 20 м, щоб сила струму в провіднику

дорівнювала 2 А? Площа поперечного перерізу провідника 0,3 мм2. Питомий опір свинцю 0,210300cq56-45ec-57x45.png. Відповідь виразіть у В. Одиниці вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Tseluiko Vika.

Ответ: 29,4В

Объяснение:

Дано:

l=20м

S=0,3мм²

ρ=0,22 Ом*мм²/м

I=2А

-------------------

U-?

R=ρl/S=0,22*20/0,3=14,7 Ом

U=IR=2*14,7=29,4В