На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об’єм зануреного тіла.

Густина морської води 1030 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Случко Никита.

об’єм зануреного тіла 0,1 м³

F=Vgρ

V=F/(gρ)

V=1030/(1030*10)=0,1 м³