Яку силу треба прикласти до м'яча, щоб виконати роботу 60кДж на шляху 300м?


Ответы на вопрос

Отвечает Німчук Влад.

Ответ:

Дано:

А=60кДж=60000Дж

s=300M

Найти:F

Решение:

1)F=A/s=

F=60000/300=200H