Повітряна куля об'ємом 800 м³ зупинилась на висоті, де густина повітря 1,1 кг/м³. Знайти масу

повітряної кулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Супрун Арина.

Ответ:

880 кг

Объяснение:

m=pV

m=1,1* 800=880кг

Отвечает Пшенецкий Илья.

Ответ:

Объяснение:

m=pv

m=1,1*800=880