СРОООООЧНОО!!побутовий фен розрахований на напругу 220 В і силу струму в нього 5А. Чому дорівнює

потужність фена? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воропаев Дмитрий.

Відповідь:

1,1 кВт

Пояснення:

P = U*I= 220*5= 1100Вт или 1,1 кВт