На тіло занурене у воду, діє виштовхувальна сила 24 Н. Яка виштовхувальна сила діятиме на це тіло,

якщо його занурити в гас? Пожалуста очень срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Войткевич Таня.

Ответ: 19,2Н

Объяснение:

Дано:

F1=24Н

ρ1=1000кг/м³

ρ2=800кг/м³

-------------------

F2-?

Fa=ρgh

F2=F1*ρ2/ρ1=24*800/1000=19,2Н