Яку роботу виконує сила 12 кН, під дією якої тіло переміщується на 5 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Кулебякин Дима.

Ответ:

Дано:

F = 12кH

s = 5

A-?

Розв'язок:

A=F*s

A= 12*5=60Дж

Відповідь: 60Дж