6. Визначте вагу червоної цеглини (сили тиску), яка стоїть на грані 12см х 25 см і чинить тиск 1000

Па? щоб підняти під водою камінь 25 кг. - ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

30 H.

Объяснение:

6.

a = 12 см = 0,12 м

b = 25 см = 0,25 м

р = 1 000 Па

------------------------

Сила тяжести (сила давления)

F = p · S

Площадь опоры

S = a · b

Тогда

F = p · a · b = 1000 · 0.12 · 0.25 = 30 (H)