Який тиск буде діяти на поверхню площею 150см², якщо сила тиску становить 30 Н


Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Ответ:

Дано:

F=30H

S=150см^2

р-?

р=F/S

p=30/150=0,2Па

Відповідь:р=0,2Па

Объяснение: