Тіло масою 2 кг падає з висоти 5 м . яку роботу при цьому виконує сила тяжіння????


Ответы на вопрос

Отвечает Сомойленко Руслана.

Дано:

m = 2 кг

h = 5 м

A - ?

Формула:

A = m*g*h

Решение:

A = 2*10*5=100 Дж

Ответ: А = 100 Дж

Отвечает Золотилова Елена.

Ответ:

Объяснение:

A = mgh = 2*10*5 = 100 Дж