Яка архімедова сила діє на сталеву циліндр масою 234г який на третину занурений у воду g=10Hкг

пжпжпж 100 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Алькен Сунгат.

Ответ: 0,3Н

Объяснение:

Дано:

m=234г=0,234кг

g=10Н/кг

ρ1=1000кг/м³

ρ2=7800кг/м³

---------------------

Fa-?

Fa=ρ1*g*V

V=m/ρ2=0,234/7800=3*10⁻⁵м³

Fa=1000*10*3*10⁻⁵=0,3Н