Визначте жорсткість гумового канату, до якого прив’язаний вантаж масою 60 кг, якщо під час його

опускання шнур розтягнувся від 7 до 10 м. Початкова швидкість дорівнює нулю.

Ответы на вопрос

Отвечает Петелецька Юлія.

Ответ: k=200\frac{H}{m}.

Объяснение:

Дано:

m=60kg

l_{0\\}=7m

l_{1}=10m

k - ?

1) x=l_{1}-l_{0\\}=10m-7m=3m.

2) F_{p}=F_{t}=mg=60kg*10\frac{H}{kg}=600H.

3) k=\frac{F_{p} }{x}=\frac{600H}{3m}=200\frac{H}{m}.