Нужна помощь! Тіло масою 100 г рухається так що його швидкість V= 8+0,4t. Знайти імпульс через 5

хв після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Попазов Максим.

Відповідь: 12,8 кг·м/с

Пояснення:

υ=8+0,4t                         υ=8+0,4·300=128 м/с

t=5 хв = 300 с                р=mυ=0,1 кг·128 м/с=12,8 кг·м/с

m=100 г =0,1 кг

-----------------------

p - ?