Із якою силою взаємодіють у вакуумі два точкові заряди по 12 нКл, якщо відстань між ними 3 см? У

скільки разів зменшиться сила взаємодії, якщо заряди розташовуються у воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Q1=12*10^-9
q2=12*10^-9
r=3*10^-2 м

F=K((q1*q2)/r^2)=9*10^-9 * 12*10^-9 * 12*10^-9 / 9*10^-2
F=144*10^-25